| Set Includes | Case |
|---|---|
| Brand | Ryobi |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Type | Drill/Driver |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Voltage | 120 V |
| Model | D43K |
| MPN | D43K |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Ryobi D43K 5.5-Amp 3/8 in. Variable Speed Corded Electric Drill WITH CASE. Condition: Used, Made in China. Listed at 20.99 USD. Ryobi D43K 5.5-Amp 3/8 in. Variable Speed Corded Electric Drill WITH CASE