| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Ryobi |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Type | Drill/Driver |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Voltage | 120 V |
| Model | D43K |
| MPN | D43K |
Check the listing for details. Ryobi D43K Variable Speed Drill. Condition: Open box. Listed at 15.00 USD. Ryobi D43K Variable Speed Drill Never used