| Cleaning Tool Type | Multipurpose Pad |
|---|---|
| Pack Size | 1 |
| Product Weight (lb) | 0.5 lb |
| Recommended Surfaces | Multisurface |
| Product Depth (in) | 1 in |
| Product Diameter (in) | 6 in |
| Product Height (in) | 6 in |
| Product Width (in) | 6 in |
| UPC | 726084349612 |
Check the listing for details. RYOBI Hook and Loop Backer 6in Power Scrubber Pad Attachment Quick Change Tool. Condition: New. Listed at 14.95 USD. RYOBI introduces the 6 in. Hook and Loop Backer to our cleaning category. This backer is compatible with our 6 in. Hook and Loop System provides quick change adaptability with a variety of sponge and cloth heads.