| UPC | 033287211715 |
|---|---|
| Battery Included | See description |
| Voltage | See description |
| Battery Voltage (V) | 18V |
| Jobsite Equipment Type | Jobsite Speaker |
| Brand | Ryobi |
| Type | Clamp Speaker |
| Item Height | 10 in |
| Color | Green |
| Model | RYOBI ONE VERSE |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth |
| MPN | PCL615B |
| Features | Bluetooth |
| Item Width | 5 in |
Check the listing for details. RYOBI ONE+ 18V Cordless VERSE Clamp Speaker (Tool Only). Color: Green, Condition: Used. Listed at 39.95 USD. Expand your RYOBI 18V ONE+ System with the RYOBI 18V ONE+ VERSE Clamp Speaker. Quickly and easily connect 100+ VERSE speakers with up to 150 ft. of speaker to speaker connection range. Mount your speaker nearly anywhere with the 1-3/4 in.