| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Brand | Ryobi |
| Type | Reciprocating Saw |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Color | Multicolor |
| Motor Type | Brushed |
| Voltage | 120 V |
| Model | RJ1861V |
| MPN | RJ186V |
| Suitable For | Metal, Plastic, Wood |
| Country of Origin | Vietnam |
Check the listing for details. Ryobi RJ1861V 12-amp Reciprocating Saw Corded Variable Speed. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in Vietnam. Listed at 34.99 USD. Refer to all photos for condition.