| Active Ingredients | See Description |
|---|---|
| Age Group | Adult |
| Brand | VoLtTech |
| Capacity | Standard |
| Certification | Not Certified |
| Color | As Shown |
| Compatible Brand | VoLtTech |
| Compatible Model | Universal |
| Country of Origin | United States |
| Department | Men |
| Dosage | See Label |
| Finish | Standard |
| Flavor | Not Specified |
| For Gun Type | Universal |
| Gender | Unisex |
| Ink Color | As Shown |
| Item Height | 1.0 |
| Item Length | 1.0 |
| Item Width | 1.0 |
| Material | Other |
| Model | dfgfdvbc |
| Neckline | Round |
| Number in Pack | 2 |
| Number of Pieces | 2 |
| Occasion | Everyday |
| Pattern | Solid |
| Power Source | Battery |
| Scent | Not Specified |
| Shade | Light |
| Shape | Standard |
| Size | 2PCS 200W |
| Stove Type Compatibility | Universal |
| Style | Modern |
| Texture | Smooth |
| Theme | General |
| Thread Count | 200 |
| Type | 2 |
| Unit Type | Milliliter |
| Voltage | 110-120V |
| Volume | Not Specified |
| Wattage | 200W |
| Weight | 0.65 pound |
Check the listing for details. Ryobi VoLtTech 200W Power Inverter 2-Pack Portable AC DC Charger Generator USB. Color: As Shown, Condition: New, Made in United States. Listed at 59.99 USD. Manufacturer VoLtTech. color Compatible With Ryobi 18V Battery. size 2PCS 200W. model 18v power inverter.