| Color Family | Green |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Modular System Type | LINK |
| Package Quantity | 2 |
| Returnable | 90-Day |
| Tool Storage Product Type | Wall Plate |
| Track System Accessory Type | Organizers |
| Track System Type | Track Only |
| Manufacturer Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Assembled Height (in) | 6 in |
| Assembled Length (in) | 66 in |
| Assembled Width (in) | 66 in |
| UPC | 7445014915996 |
Check the listing for details. RYOBI Wall Rails LINK Storage System 2 Pack Garage Organizer Heavy Duty Track. Condition: New. Listed at 33.04 USD. The RYOBI LINK Modular Storage System is revolutionizing the storage industry, enabling you to Organize, Access and Transport your life. The RYOBI LINK Wall Rails allow you to optimize your space with customizable organization.