| Measuring Technology | Electric |
|---|---|
| UPC | 0033287206186 |
| Brand | Ryobi |
| Type | Stud Finder |
| Item Height | 7 in |
| Color | Black, Green |
| Model | Whole Stud Detector |
| MPN | ESF5002 |
| Features | Battery Included, LED Indicator |
| Item Length | 1.25 in |
| Item Width | 3.5 in |
Check the listing for details. Ryobi Whole Stud Detector ESF5002. Color: Black, Green, Condition: Open box. Listed at 29.99 USD. Model: ESF5002.