| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| MPN | ESF5002 |
| Item Length | 1.25 in |
| Item Height | 7 in |
| Features | Battery Included |
| Item Width | 3.5 in |
| Color | Black |
| Brand | Ryobi |
| Type | Stud Finder |
| Model | Whole Stud Detector |
Check the listing for details. Ryobi Whole Stud Detector - ESF5002. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 19.99 USD.