| Brand | Ryobi |
|---|---|
| Color | Yellow |
| MPN | ESF5002 |
| Features | LED Indicator |
| Type | Stud Finder |
| Measuring Technology | Electric |
| Item Height | 7 in |
| Item Length | 1.25 in |
| Material | Plastic |
| Item Width | 3.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Ryobi Whole Stud Detector With Batteries Auto Depth Scan Durable. Color: Yellow, Condition: Open box, Made in China. Listed at 15.00 USD. Detects studs in materials, features auto-depth scanning, built-in marker, and one-hand operation. Runs on 2 AAA batteries (included).