| Brand | S&M BIKES |
|---|---|
| Set Includes | Handlebars |
| Part Type | Handlebars |
| Material | 4130 Chromoly |
| Color | Translucent Gold |
| Clamp Diameter | 22.2 mm |
| Number of Items | 1 |
| Item Height | 10 in |
| Item Width | 30 in |
| Item Weight | 2.73 lbs |
| MPN | 20-PERFECT10-TRNSGLD-P |
| Model | Perfect 10 |
Check the listing for details. S&M Perfect 10 Handlebars – 10" Rise 30" Width 4130 CrMo Translucent Gold. Color: Translucent Gold, Condition: New. Listed at 84.95 USD. See full item description, click here.