| Brand | Sealey |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | S01016 |
| Set or Single Item | Single Item |
| Size | 16mm |
| Type | Spanners |
| Drive Type | 12 Point |
| Country of Origin | India |
| MPN | S01016 |
| Length | 200mm |
| Nett Weight | 0.11kg |
| EAN | 5051747746657 |
Check the listing for details. S01016 Siegen Combination Spanner 16mm. Condition: New, Made in India. Listed at 9.23 USD. • Part of the Siegen by Sealey range of quality tools at competitive prices. • Open-end and 12-point WallDrive® ring combination. Set Model No(s) Nett Weight.