| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| quantity | 1PCS |
| Accept the insert | TCMT0902(Not included) |
| Model | S08K STUCL09 |
| Screw | M2.5*5 |
| Wrench | T8 |
| Cutting angle | 95° |
| Cutting direction | Left hand |
| Outside Diameter | 8mm |
| MPN | Does Not Apply |
| Brand | CK |
| Overall Length | 125mm |
Check the listing for details. S08K STUCL09 8mmx125mm inner hole boring bar turning tool For TCMT0902 insert. Condition: New. Listed at 7.67 USD.