| Color | 8mm dual lens S20B |
|---|---|
| Cable Length | 1m screen model |
| Origin | Mainland China |
| Probe diameter | 8mm/6mm |
| purpose | car |
| Shaft Type | Flexible |
| Working Length | 1m |
| Product | Fiber Optic Endoscope |
| MPN | S20B |
| Model Number | S20-B |
| FOV | 70 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Waterproof grade | IP67 |
| Brand | Unbranded |
| Monitor | 43-inch screen |
| Length | 1m |
| Illumination | LED |
| Features | Adjustable LED Lights, LCD Display, Waterproof |
| Country/Region of Manufacture | China |
| pixel | 200W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. S20B 4.3 Inch Screen 360° Portable Borescope Camera for Auto Repair. Color: 8mm dual lens S20B, Condition: New, Made in China. Listed at 169.20 USD.