| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Outward Clinch Staple Gun Tacker |
| Items Included | Red Outward Clinch Staple Gun |
| Item Diameter | 2 in |
| Model | G-5 Tacker |
| MPN | G5TACKER |
| Material | Metal |
| Item Length | 6 in |
| Item Width | 1 in |
Check the listing for details. NEW HVAC Outward Clinch Heavy Duty Stapler Staple Gun Ductwork Insulation Tacker. Condition: New. Listed at 125.00 USD. This is a heavy-duty staple gun.