| Color | Black |
|---|---|
| Country/Region of Manufacture | China |
| Features | Keyring |
| Item Diameter | 1.5 in |
| Item Weight | 0.5 lb |
| Material | Plastic |
| Operating Sound Rating | 130 dB |
| Power Source | Battery |
| Brand | Sabre |
| Type | Pocket Alarm |
Check the listing for details. Sabre Runner Personal Alarm. Color: Black, Condition: New. Listed at 9.99 USD.