| ❤️Features | Fast shipping from US Warehouse |
|---|---|
| Please Note | Domestic shipment.Shipment within one working day |
| 📢Highlights🙌 | Nice and Practical, High Quality Packaging,Easy installation |
| Tips~ | Welcome to our store~have a nice day~ |
| Brand | Unbranded |
| Machine size | 200*320*310mm |
| Weight | 3kg |
| Stapler Type | Riding Stapler |
| Features | Heavy Duty, Long Reach, Burable Base, Flat / Saddle Fast Switching |
| Maximum Binding Thickness | 6.5mm (60 sheets of 80g paper) |
| Model | Flat/ Saddle Binding Macine |
| Package Includes | 1x Manual Stapler (gift:3000pcs 23/6mm staples) |
Check the listing for details. Saddle Stitch Stapler Manual Stapler 60 Sheet Nail/Saddle Staple Binding Machine. Condition: New. Listed at 75.70 USD.