| MPN | 70-WJDMC |
|---|---|
| Brand | WonderMill |
| Model | 70-WJDMC |
| Item Width | 11" |
| Item Height | 11" |
| Item Weight | 6 lbs |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| UPC | 713289082000 |
Check the listing for details. Safety Cover for Motorized Wonder Junior. Condition: New. Listed at 111.95 USD. The safety cover for the motorized Wonder Junior Mill keeps fingers out of the gears. Note: Screws/bolts to attach the safety cover to a board are not included but can be picked up at a local hardware store.