| color | Silver |
|---|---|
| Item Weight | 130.00gg |
| Item Height | 2.3cm/0.9062inmm |
| Item Width | 3.3cm/1.3002inmm |
| Material | Stainless steel |
| Type | Other |
| Brand | Unbranded |
| Dimensions before installation | about 140.00x33.00x23.00mm/5.51x1.3x0.91inch |
| Maximum length after installation | about 250mm |
| Origin | Mainland China |
Check the listing for details. Safety D oor Stopper Windproof Gate Blocker Easy Pedal Kick Down Door Holder. Color: Silver, Condition: New. Listed at 11.64 USD. Suitable for high and low doorways, it folds for easy storage. This safety D oor Stopper enhances convenience without compromising style. 1 x D oor Stopper Set. Versatile and efficient, it adapts to different thresholds easily.