| Brand | XTREME RACING PRODUCTS / SAFETY FIRST USA |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | PROMAG1TIMER |
| Quantity | 1 |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Fitment Type | High Performance and Racing Parts |
| Product Details | All Product Details Available Below |
| Package Weight | 0.55 lbs (0.25 kg) |
| Package Length | 6.6 in (16.76 cm) |
| Package Width | 4.2 in (10.67 cm) |
| Package Height | 2.1 in (5.33 cm) |
| Shipping Time | Order Ships Same Day before 4pm |
| International Customers | Hassle-Free Global Shipping, we Handle all Paperwork |
| Bulk and Special Orders | Bulk Purchases & Special Orders Available on Request |
| Country of Origin | United States |
| Shipping to Alaska/Hawaii | Not eligible for free shipping |
| Worldwide Shipping Available | Contact us to find out the shipping costs |
Check the listing for details. Safety First Usa PROMAGTIMER, Pro Mag Timer High Performance & Racing Parts. Condition: New, Made in United States. Listed at 242.41 USD.