| Model | 3 5 mm 2 male to 1 female splitter |
|---|---|
| Color | red |
| ItemWeight | 27 |
| Manufacturer | sai tech it pvt ltd |
| PackageHeight | 2 |
| PackageLength | 102 |
| PackageQuantity | 1 |
| PackageWeight | 27 |
| PackageWidth | 51 |
| PartNumber | 2 pack 3 5 mm 2 m to 1 f splitter red |
| Brand | SaiTech IT |
| MPN | 2Pack 3.5mm 2 M to 1 F Splitter-Red |
| UPC | NA |
Check the listing for details. SaiTech IT Headphone Splitter Cable for Computer,3.5mm 2 Pk Red 2M 1F,. Color: red, Condition: New. Listed at 17.23 USD. 3.5mm 2 male to 1 female splitter Cable length:20 cm. 3.5mm Speaker and headphone Splitter with two male ports:one for Headphone Jack on your PC/Laptop,the other for Mic Jack on your PC/Laptop. Dual 3 position 3.5mm jack, ideal for connecting two headsets on one audio source, let you enjoy your cellphone music together with your friend easily.