| Brand | Saker |
|---|---|
| Type | Profile/Contour Gauge |
| System of Measurement | Metric/Standard |
| Color | Orange |
| Item Height | 0.7 in |
| Model | saker |
| Measuring Technology | Manual |
| Material | Plastic |
| Features | Portable |
| Item Length | 5 in |
| Item Width | 5 in |
| Item Weight | 0.70 oz |
Check the listing for details. Saker Contour Gauge Duplication Profile Tool 5". Color: Orange, Condition: New. Listed at 9.99 USD.