| UPC | 0758479005766 |
|---|---|
| License Category | Commercial |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Item Length | 5.3 in |
| For Operating Systems | Router |
| Brand | SonicWALL |
| Type | Firewall |
| Format | OEM |
| Language | English |
| Item Height | 1.4 in |
| Model | TZ300 |
| Minimum Processor Speed | 800 MHz |
| Number of Devices | 1 |
| Item Width | 7.5 in |
Check the listing for details. SonicWALL TZ300 Firewall Router Dell Wireless Appliance. Condition: Used. Listed at 32.95 USD. SonicWALL TZ300 Firewall Router Dell Wireless Appliance Please see pictures No power adapter or wires Thanks B10-07