| Brand | SonicWALL |
|---|---|
| Type | Firewall |
| Unit Type | Unit |
| Format | Preinstalled |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | SonicWall TZ300W |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. SonicWall TZ300 RJ-45 Firewall -TRANSFER READY - PRE-OWNED. Condition: Used. Listed at 48.88 USD. Was reset to factory default. Transfer ready.