| Brand | SonicWALL |
|---|---|
| Type | Firewall |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | SonicWALL TZ350 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| For Operating Systems | Universal |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. SonicWall TZ350 Network Security Appliance with Power Adapter. Condition: Used. Listed at 275.00 USD. Power on and comes w/Rack we sale as it’s