| License Category | Standard |
|---|---|
| Number of Devices | 1 |
| Brand | SonicWALL |
| Type | Firewall |
| Item Height | 1.38 in |
| Model | TZ370 |
| MPN | 02-SSC-6823 |
| Item Length | 5.31 in |
| Item Width | 7.48 in |
Check the listing for details. SonicWALL TZ370 Secure Upgrade Firewall Unit - 02-SSC-6823. Condition: Used. Listed at 388.00 USD.