| Brand | SonicWALL |
|---|---|
| Type | Firewall |
| Language | Multilingual |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Item Height | 1.4 in |
| Model | TZ400 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| For Operating Systems | Windows, Linux, Mac, Android |
| Number of Devices | 1 |
| Item Width | 7.5 in |
Check the listing for details. SonicWall | TZ400 | Network VPN Security Firewall Appliance | 01-SSC-0213. Condition: Open box. Listed at 220.00 USD. Suggested Uses.