| UPC | 0758479228370 |
|---|---|
| Brand | SonicWALL |
| Type | Firewall |
| Minimum Hard Drive Space | 32 GB |
| License Category | Standard |
| Item Height | 1.38 in |
| Model | TZ670 |
| MPN | 02-SSC-2837 |
| Item Length | 5.91 in |
| For Operating Systems | Linux, Microsoft Windows 10, Mac |
| Number of Devices | 1 |
| Item Width | 8.86 in |
Check the listing for details. SonicWall TZ670 Network Security Appliance 02-SSC-2837. Condition: New. Listed at 1662.68 USD.