| UPC | 0758479256540 |
|---|---|
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 1 GB |
| MPN | 02-SSC-5654 |
| Item Length | 5.90 in |
| For Operating Systems | Linux, Microsoft Windows 10, Mac |
| Brand | SonicWALL |
| Type | Network Security Appliance |
| Format | Preinstalled |
| Language | Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| Item Height | 1.40 in |
| Model | 02-SSC-5654 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| Item Width | 8.90 in |
Check the listing for details. SonicWall TZ670 Network Security Appliance High Availability 02-SSC-5654. Condition: New. Listed at 1220.62 USD.