| Shape | Rectangle |
|---|---|
| Minimum Length | 54 in |
| Distance from Floor to Bottom | 35 in |
| Custom Bundle | No |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Length (Interior) | 54 |
| Year Manufactured | 2026 |
| Item Length | 54 in |
| Additional Parts Required | No |
| Personalize | No |
| Department | Adults |
| Unit Type | Unit |
| Care Instructions | Clean with Dampen Cloth, Easy Care |
| Manufacturer Warranty | 9 Months |
| Item Height | 34 in |
| Style | Country |
| Personalized | No |
| Features | Fixed, Shelves, Weather Resistant, With Storage |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Oiled |
| Item Width | 13 in |
| Minimum Width | 13 in |
| Pattern | Solid |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Required Tools | No Tools Required |
| Color | Brown |
| Tabletop Material | Metal |
| Material | Wood |
| Modified Item | No |
| Brand | Lee Display |
| Maximum Width | 20 in |
| Type | Console Table |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Tabletop Thickness | 1 in |
| Maximum Length | 54 in |
| Assembly Required | No |
| Model | Lee Display |
| Theme | Garden |
| Country of Origin | United States |
| Item Weight | 50 lb |
| UPC | 810224830020 |
Check the listing for details. Sonoma Rustic Redwood Entryway & Display Table. Color: Brown, Condition: New, Made in United States. Listed at 699.99 USD. Bring warmth, character, and purpose into any space with theSonoma Rustic Redwood Entryway & Display Table —a handcrafted piece inspired by the relaxed elegance of Northern California wine country and classic French farmhouse design.