| Film Format | A-8260-442-A |
|---|---|
| Included Storage | A-8260-442-A |
| Screen Size | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Video Format | A-8260-442-A |
| MPN | A-8260-442-A |
| Functions | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Color System Type | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Number of Outputs | A-8260-442-A |
| Brand | Sony |
| Image Control | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Form Factor | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Type | Players/Recorders |
| Output Interfaces | A-8260-442-A |
| Number of Inputs | A-8260-442-A |
| Model | CVR-75 |
| Input Interfaces | A-8260-442-A |
| Connectivity | A-8260-442-A |
| Features | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Media Format | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Internal Recording | DBR-02A/IR Upper Drum For CVR-75 |
| Product Line | Sony |
| Country of Origin | Japan |
Check the listing for details. Sony A-6762-404-A Drum Head DBR-02AR. Condition: New, Made in Japan. Listed at 349.99 USD. The Sony A-6762-404-A Drum Head DBR-02AR is a component for the CVR-75 video recorder/player from Sony. It features internal recording capabilities and is designed for image control and color system functions. This drum head is part of the DBR-02A/IR Upper Drum for the CVR-75 model, offering connectivity options and various input/output interfaces for media format playback.