| Playable Media Format | CD |
|---|---|
| Screen Size | None |
| Band | AM/FM |
| MPN | D-EJ001 |
| Item Length | 139.8mm |
| Audio Outputs | Headphone Jack |
| Colour | White |
| Brand | Sony |
| Type | CD Player |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | Other: see item description |
| Item Height | 27.9mm |
| Model | Sony D-EJ001 |
| Connectivity | None |
| Age Group | Adults |
| Features | Digital Mega Bass, Anti-Skip Buffer |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 193g |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 139.8mm |
| Product Line | Discman |
Check the listing for details. SONY CD Walkman D-EJ001 Discman Portable CD Player Working - See Description. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 67.65 USD. Tested and working Sony CD Walkman D-EJ001 Discman, portable CD player. • Type: Portable CD Player / Discman. • Model: CD Walkman D-EJ001. • Tested Working.