| Brand | Sony |
|---|---|
| Type | Micro Music System |
| Audio Inputs | 3.5 mm |
| Item Height | 114.17 in |
| Color | Multicolor |
| Model | Sony CMT-SBT100 |
| Connectivity | Bluetooth |
| MPN | CMT-SBT100 |
| RMS Power | 50 W |
| Audio Outputs | Headphone Jack, Banana Speaker Jacks |
| Item Width | 41.73 in |
| Item Weight | 5.73 lbs. |
Check the listing for details. Sony CMT-SBT100 Bluetooth Micro Music System - Black/Gray. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 45.00 USD. The item is missing a speaker cord for one of the speakers but both do work! The antenna wire is there but has a cut and I'm not sure it works, I am just throwing it in. The stero system plays good and sounds good!