| Playable Media Format | CD |
|---|---|
| Color | Black |
| MPN | DEJ010 |
| Item Length | 6 in |
| Audio Outputs | Headphone Jack |
| California Prop 65 Warning | None |
| Brand | Sony |
| Type | CD Player |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 1 in |
| Model | D-EJ010 PSYC |
| Connectivity | Wireless, Wired |
| Features | Headphone Jack |
| Unit Quantity | 1 |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 6 in |
| Product Line | Sony Walkman |
Check the listing for details. Sony D-EJ010 PSYC CD Walkman Portable Player Earbuds CDS Speakers Case Bundle. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 59.99 USD. Panasonic ERGOFIT Earbuds - NEW.