| Playable Media Format | CD, AM/FM, Dual Cassette Player |
|---|---|
| Color | Silver / Black |
| CD Changer Capacity | 3 |
| Band | AM/FM |
| Audio Outputs | Headphone Jack, Raw Cable Speaker Jacks, Aux |
| Depth | 12.5 in |
| Brand | Sony |
| Type | CD Changer |
| Audio Inputs | Aux |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 12.5 in |
| Model | MHC-GX20 |
| Connectivity | None |
| Features | Hi-Fi |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 10 in |
| Item Weight | 22 lbs |
| Country of Origin | China |
| Product Line | Sony Hcd |
Check the listing for details. Sony HCD-GX20 Compact Disc Deck Receiver - Pls Read Description. Color: Silver / Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 99.99 USD. AM/FM and both tape decks work. CD tray DOESN’T open. Receiver only. No speakers included.