| Playable Media Format | CD |
|---|---|
| Color | Black |
| CD Changer Capacity | 1 |
| Band | AM/FM |
| Year Manufactured | 2014 |
| Item Length | 23" |
| Audio Outputs | Headphone Jack |
| Brand | Sony |
| Type | AM/FM |
| Audio Inputs | Bluetooth |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 9.5" |
| Model | HCD-SBT100 |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Bluetooth, Headphone Jack |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 9.75" |
| Product Line | Sony |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Sony HCDSBT100 CD Player Receiver Radio Audio System w Speakers TESTED Bluetooth. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 120.00 USD. This unit has been tested and works great! There is a small hole and one of the speaker covers, and a bit of a crack in the box on the back side of the same speaker. Please see photos. The Sony HCD-SBT100 CD Player Receiver is a sleek black audio system with AM/FM capabilities and Bluetooth audio inputs. This compact and shelf stereo unit, manufactured in 2014, includes a single CD player changer and features a headphone jack for audio output. With its reliable brand reputation and compact design, this Sony CD player receiver is a great addition to any home audio setup.