| Brand | Sony |
|---|---|
| Type | Players/Recorders |
| Item Height | about 98 mm |
| Model | HVR-M25J |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Item Width | about 212 mm |
| Item Weight | about 4.3kg |
| Product Line | Sony HVR |
Check the listing for details. SONY HDV Deck HVR-M25J English version Operation Confirmed Used From Japan. Condition: Used. Listed at 514.08 USD. The Sony HVR-M25J is an HDV format video deck used for professional video production and editing.