| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| MPN | P-13045835-B |
| Year Manufactured | 2015 |
| Surround Sound Formats | S-FORCE front surround |
| Item Length | 27 3/4" |
| Brand | Sony |
| Type | Home Theater Speaker System |
| Audio Inputs | HDMI |
| Item Height | 3 1/8" |
| Model | Sony HT-XT100 |
| Connectivity | HDMI |
| Features | Bluetooth |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 12 1/4" deep |
| Item Weight | 18lbs |
Check the listing for details. Sony HT-XT100 Home Theatre System. Color: Black, Condition: New. Listed at 145.00 USD. Sony Home Theatre System. Easy setup with Bluetooth, USB port, integrated subwoofer, digital smplifier built in. HDMI and s-video cables included. Brand new, never out of the box.