| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | Sony MDS-JE780 |
| Playable Media Format | MD |
| Size | W430 × H95 × D285 mm |
| Color | Silver |
| Custom Bundle | No |
| MPN | MDS-JE780 |
| Item Length | 285 mm |
| Weight | 3.1 kg |
| Audio Outputs | Stereo L/R RCA |
| Type | MiniDisc Recorder |
| Generation | 1st Generation |
| Item Height | 95 mm |
| Connectivity | na |
| Features | Headphone Jack |
| Country/Region of Manufacture | Malaysia |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| Item Width | 430 mm |
| Product Line | Sony MDS |
| Release Date | June 10- 2002 |
Check the listing for details. SONY MDS-JE780 M MD deck Used. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 680.00 USD.