| Playable Media Format | MiniDisc and CD |
|---|---|
| Color | Black |
| MPN | MXD-D5C |
| Item Length | 395 mm |
| Audio Outputs | Stereo L/R RCA |
| California Prop 65 Warning | No |
| Brand | Sony |
| Generation | 1st Generation |
| Type | MiniDisc & CD Combo Recorder |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 120 mm |
| Model | MXD-D5C |
| Features | CD Recorder |
| Unit Quantity | 1 |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| Country of Origin | Japan |
| Item Width | 430 mm |
| Item Weight | 6.5 kg |
Check the listing for details. SONY MXD-D5C MiniDisc MD Player Integrated Deck AC100V Silver Gold Tested SET. Color: Black, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 599.00 USD. Product page for sushi_party_japan.