| Playable Media Format | CD |
|---|---|
| Manufacturer Color | silver; charcoal |
| Color | Silver |
| MPN | D-EJ915 |
| Item Length | 5" inches |
| Audio Outputs | Headphone Jack |
| Brand | Sony |
| Type | CD Player |
| Item Height | .75" inches |
| Model | Sony Walkman G-Protection D-EJ915 |
| Features | Headphone Jack |
| Country/Region of Manufacture | Malaysia |
| Item Width | 5" inches |
| Item Weight | 5.9 oz |
| Product Line | Walkman |
Check the listing for details. Sony Portable CD Player Walkman D-EJ915 Tested Works. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 84.99 USD. Cd player only. Tested and working. Tested with AC Adapter.