| Platform | Sony PlayStation 3 |
|---|---|
| Color | Black |
| MPN | CECHB00 |
| Item Depth | 4.1 in |
| Brand | Sony |
| Type | Home Console |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Sony PlayStation 3 |
| Connectivity | HDMI |
| Charger Included | No |
| Features | Wi-Fi Capability |
| Storage Capacity | 500 GB |
| Item Weight | 9.9 lbs |
| Country of Origin | Japan |
| Resolution | 1080p (FHD) |
Check the listing for details. Sony PS3 CECHB00 500GB Backwards Compatible PS1 PS2 PS3 Tested Working Japan. Color: Black, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 309.00 USD. ■ Model number: CECHB00. ·500GB Black. HDD20GB→500GB has been changed. Sony PlayStation 3. It works well! #SONY #playstation3. There are scratches and stains depending on the old model. 【Check operation】.