| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| UPC | 0711719571551 |
| Platform | Sony PlayStation 5 |
| Color | Red |
| MPN | 1000039241, 1000039239 |
| Item Length | 10.2 in |
| Item Depth | 4.1 in |
| Brand | Sony |
| Type | Home Console |
| Region Code | Region Free |
| Item Height | 15.4 in |
| Model | Sony PlayStation 5 Blu-Ray Edition |
| Connectivity | HDMI |
| Features | 3D Audio Technology, Blu-Ray Compatible, Wi-Fi Capability, Internet Browsing |
| Storage Capacity | 825 GB |
| Item Weight | 9.9 lbs |
| Resolution | 4K (UHD) |
Check the listing for details. Sony PS5 Blu-Ray Edition Console Spider-Man 2 Limited Edition Bundle - USA. Color: Red, Condition: New. Listed at 995.00 USD. PlayStation®5 Console - Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition Bundle. Shadow-Spider Suit for Miles early unlock (includes three color variants). Web Grabber gadget early unlock. +3 Skill Points. Limited Edition PlayStation®5 Console.