| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | ZS-E20CP |
| Type | Personal Audio System |
| Color | White |
| MPN | ZS-E20CP |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 126mm |
| Item Length | 71mm |
| Item Weight | 1.3kg |
| Item Width | 299mm |
| Year Manufactured | 2013 |
Check the listing for details. Sony ZS-E20CP PErsonal Audio System White 2013 Model Consumer Electronic Hobby. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 168.17 USD. Its user-friendly design ensures anyone can operate it without difficulty. A convenient handle allows you to easily carry your favorite music wherever there's an electrical outlet. Sony ZS-E20CP PErsonal Audio System White 2013 Model.