| Title | SONYPICTURES NoHardFeelings |
|---|---|
| Release Date | 09/24/2023 |
| Item Width | 20mm |
| Item Height | 10mm |
| Brand | SONYPICTURES |
| Color | Black |
| Dimensions | 10 x 2 x 1 cm; 1 kg |
| Type | Archiviazione schede |
| Item Length | 100mm |
| Item Weight | 1000g |
| MPN | 1203268 |
| Batteries | No |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 7333018027534 |
Check the listing for details. SONYPICTURES NoHardFeelings. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 18.19 USD. Title: SONYPICTURES NoHardFeelings. Missing Information?. Playback Region 2 :This will not play on most DVD players sold in the U.S., U.S. Territories, Canada, and Bermuda. You will require a multi-region DVD player and a PAL compatible TV to view.