| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Model | X-A34-013 |
| MPN | USX-A34-0130141 |
| Brand | Soozier |
| Type | Floating Mat |
| Item Dimensions | 149.5" L x 59" W x 1.25" H |
| Material | XPE |
| Weight Capacity | 264lb |
| Item Length | 149.5in |
| Item Width | 59in |
| Item Height | 1.25in |
| Colormap | pink |
| Product | Toys&ToysAndGames |
Check the listing for details. 12.5' x 5' Floating Mat with Drink Holders 3-Layer Lily Pad. Condition: New. Listed at 189.99 USD.