| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Usage | Home Use |
| Stations | Squat Rack |
| Item Weight | 23 lb |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | X-A91-297-297-04 |
| MPN | USA91-297V00YL0141 |
| Brand | Soozier |
| Type | Single Leg Squat Stand |
| Item Dimensions | 23.5" L x 22.75" W x 26.75" H |
| Material | Steel |
| Weight Capacity | 264lb |
| Item Length | 23.5in |
| Item Width | 22.75in |
| Item Height | 26.75in |
| Colormap | yellow |
Check the listing for details. Bulgarian Split Squat Stand, 12-Level Leg Training Machine. Condition: New. Listed at 69.99 USD. - 24H Dispatch - Free Shipping - 30 Days Return Policy Outdoor & Patio Home Goods Health & Beauty Sporting Goods Pet Supplies Toys & Hobbies Bulgarian Split Squat Stand, 12-Level Leg Training Machine Features your browser does not support the video tag