| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Soozier |
| Type | Power Tower |
| Weight Capacity | 242lb |
| Colormap | black |
| Item Height | 77.5in |
| Model | X-A91-293-293-05 |
| MPN | USA91-293V00BK0141 |
| Item Dimensions | 55" L x 42.5" W x 77.5" H |
| Material | Steel, PU |
| Item Length | 55in |
| Item Width | 42.5in |
Check the listing for details. Lat Pull Down Machine Cable Station with Flip-Up Footplate. Condition: New. Listed at 169.99 USD. - 24H Dispatch - Free Shipping - 30 Days Return Policy Outdoor & Patio Home Goods Health & Beauty Sporting Goods Pet Supplies Toys & Hobbies Lat Pull Down Machine Cable Station with Flip-Up Footplate Features your browser does not support the video tag