| Brand | Creative |
|---|---|
| Form Factor | External Box |
| Custom Bundle | No |
| Item Height | 2" |
| Model | Sound Blaster Creative Labs Audigy eX SB 0110 |
| MPN | SB0110 |
| Audio Ports | MIDI I/O, MIDI Input, MIDI Output, Optical Audio Input, Optical Audio Output, SB1394, SB1394 Extension |
| Item Length | 6" |
| Compatible Port | IEEE 1394 (FireWire), SB1394 |
| Channels | 5.1 |
| Item Width | 6" |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Sound Blaster Creative Labs Audigy eX SB0100 External Box Only NO Cables. Condition: Used, Made in China. Listed at 32.00 USD. Sound Blaster Creative Labs Audigy eX SB0100 External Box Only NO Cables. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.