| Brand | Sound Oasis |
|---|---|
| Type | White Noise Machine |
| Size | Small |
| Color | Pink |
| Item Height | 2 in |
| Model | Sound Oasis |
| Item Length | 6 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 3 in |
| UPC | 680583888808 |
Check the listing for details. Sound Oasis Bluetooth Sleep Sound Therapy System Includes Pink Noise Sounds. Color: Pink, Condition: New. Listed at 23.95 USD. Sound Oasis Bluetooth Sleep Sound Therapy System Includes Pink Noise Sounds.